نمای شیشه ای آرین سازین ارمغان | فروش نمای شیشه ای کرتین وال | نمای کرتین وال
7776
rtl,single,single-post,postid-7776,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

وبلاگ

نمای کرتین وال

نمای کرتین وال

  |   نمای کرتین وال   |   بدون دیدگاه

نمای کرتین وال : سیتم های پروفیل نما برای نمای کرتین وال را میتوان به سادگی در طراحی های “آینده گرایانه “به کار برد.

پوسته ساختمان وظیفه نگهداری انرژی گرمایی خورشید را به عهده دارد و نقش ارزنده ای در تولید انرژی مورد نیاز ساختمان ایفا می کند . نمای کرتین وال به صورت مشبک بوده و تلفیقی از آلومینیوم و شیشه (نمای شیشه ای) می باشد در واقع نمای کرتین وال نوعی دیگر از نمای شیشه ای بوده که به جای استفاده از فریم های فولادی از پروفیل های آلومینیومی استفاده شده است. نمای کرتین وال خود یک سازه محسوب می شود.

نمای کرتین وال، نیاز به زیرسازی آهنی ندارد و تنوع رنگی نامحدودی دارد که استفاده از طرح های چوبی نیز برای آن امکان پذیر می باشد. نمای ساختمان نمای کرتین وال، در برابر تنشهای قائم و جانبی از قبیل باد، زلزله و تکانهای شدید کاملاً پایدار است.

شیشه های استفاده شده در سیستم نمای کرتین وال بطور متوسط با توجه به سیستم انتخابی ۲۴ الی ۵۰ میلیمتر ضخامت دارد و ایزولاسیون حرارتی و صوتی ساختمان را به صورت کامل انجام می دهند. طراحی زیبای نمای کرتین وال و مونتاژ ساده و طراحی باز شوی مخفی در این سیستم علاوه بر زیبایی و دید بسیار عالی باعث بالارفتن ضریب مقاومت و آببندی هوابندی شده است.

نمای کرتین وال را می توان در سه نوع رده اصلی سیستم استیک، سیستم سمی یونستایز و سیستم یونیتایز تقسیم نمود که سیستم استیک دارای دو سیستم اصلی فیس کپ و فریم لس میباشد. استفاده از درپوش های ویژه در سیستم فیس کپ و عدم وجود این درپوش ها در سیستم فریم لس از بارز ترین وجوه تمایز این دو سیستم می باشد. در طراحی پروفیل های نمای کرتین وال مباحث مربوط به زلزله,فشار باد و محاسبات استاتیکی کاملا رعایت شده و مصالح مورد نیاز هر پروژه جداگانه محاسبه و خصوصیات پروفیل نمای کرتین وال مربوطه مشخص می گردد.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه