نمای شیشه ای آرین سازین ارمغان | فروش نمای شیشه ای کرتین وال | خانه ساحل جنوبی
9082
rtl,single,single-post,postid-9082,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

وبلاگ

خانه ساحل جنوبی

  |   مقالات   |   بدون دیدگاه

خانه ساحل جنوبی/ معماری­ های Vaughn McQuarrie

 

اختصاصی ساختمان آنلاین: از دیدگاه معمار خانه در یک پادوک بالای دیواره­ های سنگ ماسه­ ای در ساحل جنوبی Dunedin واقع شده است. بطور خلاصه شامل یک تعدادی از الزامات می­ شود, کاربرد چوب سرو به شکل پوشش, قرار دادن سنگ طبیعی از معدن سنگ با فاصله ۸۰۰ متر دورتر, سه اتاقخواب با اضافه کردن یک اتاق خواب اضافی در آخرین روزها و سه گاراژ ماشین که فضای ورودی را اشغال نمی ­کنند. یک دیوار حائل خمیده بلند که نمای رو به شرق سنگ ماسه دارد و در محل کارگاه حکاکی شده­ است یک مهار برای خانه فراهم می­ کند و یک سری از فضاهای سرپوشیده حیاط می­ سازد, همچنین سه گاراژ ماشین را با هم یکی می­ کند که پشت دیوار قرار دارند.

 

به گزارش ساختمان آنلاین: خانه در طول دیوار حائل روی یک محور شرقی غربی قرار می­ گیرد تا به تابش حداکثری نور خورشید به سمت فضای زنده و چشم اندازهای اصلی به سمت شرق اجازه دهد. چشم اندازه نمای شرقی از فضای زنده خیلی جذاب و گیرا است و فورا خودش را نشان می­ دهد. پلان شامل سه اتاقک با پوشش درخت سرو می ­باشد, هر کدام شامل یک عملکرد متفاوت, زنده, مرده و مفید می­ باشد. پوشش سرو ادامه می­ یابد تا کاملا هر اتاقک را بپوشاند, و فضاهای میانی ایجاد کند که نه در داخل باشند و نه در خارج. دیوار بتنی پیش ساخته در امتداد راهرو محور خانه را تقویت می­ کند و ادامه می­ یابد تا وقتی به کشش بعدی بلوک اتاق خواب اجازه دهد. سنگ­ های محلی در یک دیوار در قسمت ورودی جلو به شکل متراکم در دال کف بتنی مسطح, وسیله دیگری برای مهار کردن خانه به محوطه استفاده شده ­اند.

سقف دندانه اره­ ای نمای سر در را به سمت شمال باز می ­کند و آنرا به سمت پایین برای غالب آمدن بر سیستم­ های آب و هوایی جنوبی می­ بندد, مقاطع سقف شیروانی یک ستون ذخیره سازی مرکزی در پلان ایجاد می ­کنند و یک ایوان در قسمت ارتفاع جنوبی می­ سازند.

 

        

 

منبع: https://sakhtemanonline.com/

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه