نمای شیشه ای آرین سازین ارمغان | فروش نمای شیشه ای کرتین وال | استودیوی معماری زیگلر یک انبار متروکه را به یک منزل شخصی تبدیل می ­کند
9243
rtl,single,single-post,postid-9243,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

وبلاگ

استودیوی معماری زیگلر یک انبار متروکه را به یک منزل شخصی تبدیل می ­کند

  |   مقالات   |   بدون دیدگاه

 

اختصاصی ساختمان آنلاین: استودیوی معماری پاریسی زیگلر وظیفه ­ی بازسازی فضای این انبار قدیمی را بر عهده دارد که در گوشه­ ی یک مزرعه ­ی گندم واقع شده و  بیشتر برای ذخیره­ سازی علوفه­ ی اسب ­ها از آن استفاده می ­شده ­است.

 

 

این پروژه قصد دارد که درست مثل بافت روستایی ­اش، بدون افزودن هیچ گونه پیچیدگی یا جزئیات غیراصلی، روستایی باقی بماند.

نمای خارجی آن با روی پوشیده شده است که ظاهر جدیدی به ساختار عظیم آن می ­بخشد.

فضای داخلی که با رایحه­ ای جادویی احاطه شده است و گویی ما را به ادوار دور می ­برد، در شرایط بسیار خوبی است. دیوارهای خشتی و سقف بزرگ چوبی آن، که پرتوهای نور از آن بیرون زده و از یک طرف به طرف دیگر می­ روند، هر لحظه این واقعیت را به ما متذکر می ­شود که این یک انبار قدیمی است.

خطوط پنجره فضایی به وجود می ­آورند که خطوط دیوار را از خطوط سقف جدا کرده و نور طبیعی و تهویه­ ی هوا را برای محیط فراهم می­ کند.

به گزارش ساختمان آنلاین: از مبلمان کمیاب یک سبک معاصر درمی ­یابیم که برجسته­ ترین و قابل توجه­ ترین اتاق، آشپزخانه است. روی زمین پوشیده شده با کاشی­ های هیدرولیک، آشپزخانه ­ای­ با سبک مینیمالیستی را در سایه­ های سفید، خاکستری و سیاه می­ بینیم که دارای لوسترهای مدرنی است که از سقف بلند آویخته شده و در هنگام شب، نور محیط را تأمین می­ کنند.

استخر شنا، سرپوشیده شده و آب ­های آبی ­رنگ آن، ما را وسوسه کرده و به لذت ­بردن از آن فرامی ­خواند.

 

           

منبع: https://sakhtemanonline.com/

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه