نمای شیشه ای آرین سازین ارمغان | فروش نمای شیشه ای کرتین وال | درباره ما
4193
rtl,page,page-id-4193,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

درباره ما

نمای شیشه ای
95%
نمای شیشه ای کرتین وال
85%
نمای کامپوزیت پانل
70%

شرکت مهندسی آرین سازین ارمغان

شرکت مهندسی آرین سازین ارمغان با توانمندی در امور مشاوره، طراحی و اجرای سازه های مختلف و نماهای شیشه ای”Curtain Wall System” شامل نماهای فریم دار، بدون فریــــــم و نیمه فریم دار و نماهای کامپوزیت پانل (Composite Panel)، اچ پی پانل (High Pressure Laminate – HPL) و انواع سقف های شیشه ای (Aluminum Sky Light Systems) و نماهای چوب فناوری شده (Thermo Wood) پروژه های مختلفی را به سر انجام رسانده است.

این شرکت در زمینه اجرای عمومی ساختمان و نماهای مختلف مدرن ساختمانی با استفاده از کادر فنی و مجرب خود توانسته است مسئولیت عملیات اجرائی پروژه های ساختمانی در بخش های مختلف را با بالاترین دانش فنی و اجرائی روز دنیا بر عهده گیرد و با کسب تجارب لازم به توسعه فعالیت های خود ادامه دهد.
این مجموعه نماینده انحصاری شرکت آکوترم آلمان AKOTHERM GmbH طراح سیستم و تولید کننده نماهای شیشه ای استیک و یونیتایز، سقفهای شیشه ای و سیستم های درب و پنجره در ایران می باشد.

1374

با ربع قرن سابقه

437

پروژه های انجام شده

شرکت مهندسی آرین سازین ارمغان با توانمندی در امور مشاوره، طراحی و اجرای سازه های مختلف و نماهای شیشه ای”Curtain Wall System”