نمای شیشه ای آرین سازین ارمغان | فروش نمای شیشه ای کرتین وال | معماری داخلی
7889
rtl,single,single-post,postid-7889,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

وبلاگ

معماری داخلی

  |   اخبار نمای شیشه ای   |   بدون دیدگاه

تاریخچه حرفه ای طراحی داخلی

در گذشته ،فضای داخلی به طور غریزی به عنوان بخشی از هماهنگی های داخل ساختمان قرار میگرفت .حرفه طراحی داخلی نتیجه ای از توسعه جامعه و معماری پیچیده شده ای است که ناشی از توسعه فرایند های صنعتی است.

پیگیری موثر در کاربردی کردن فضا، رفاه و آرامش همه خواسته هائی بودند که به توسعه حرفه ای طراحی داخلی معاصر کمک کرده است.

جامعه طراحان داخلی امریکا (ASID-American Society of Interior Designers) طراحی داخلی را چنین تعریف میکنند.”متخصص برای طراحی داخلی، با عملکرد و کارائی بالا که تخصص خود را از طریق آموزش های رسمی کسب کرده است.”

طراحی داخلی مستلزم آن است که با برنامه ریزی، تاکید بیشتری بر روی کاربردی کردن و استفاده موپر از فضا داشته باشد.طراح داخلی باید درک درستی از مسائل فنی مانند آکوستیک، نور،دما و غیره داشته باشد.

 

دکوراتور داخلی

واژه دکوراتور داخلی در اواخر قرن نوزدهم و اوائل قرن بیستم پدید آمده و به آن گروه از افراد گفته میشود که در تنظیم عناصر در انواع محیط های داخلی تخصص دارند. و جهت ترکیب بندی از یک نوع سبک خاص اسفاده میکنند تا محیط با زمان و مکان مورد اسفاده همگونی پیدا کند.

اصطلاح دکوراتور داخلی بر تمرکز بر جنبه های زینتی و متحرک از داخل مانند رنگ، مبلمان، استفاده از قاب ها و دیگر تزئینات دلالت دارد .

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه