نمای شیشه ای آرین سازین ارمغان | فروش نمای شیشه ای کرتین وال | شیشه و نمای آلومینیومی
7829
rtl,single,single-post,postid-7829,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

وبلاگ

شیشه و نمای آلومینیومی

  |   اخبار نمای شیشه ای   |   بدون دیدگاه

شیشه و نمای آلومینیومی

شیشه و نمای آلومینیومی

جهت زیباتر شدن نمای بیرونی ساختمان و در نهایت ظاهر مناسب که ساختمان در آن واقع شده است میتوان از شیشه و نمای آلومینیومی استفاده نمود. استفاده از نمای آلومینیومی باعث کاهش اتلاف انرژی در تمام فصول سال و همچنین در ساختمان نقش یک عایق حرارتی و برودتی را بازی می کند که هم از هدررفتن انرژی تولیدی سیستم های گرمایشی و سرمایشی ساختمان ممانعت می کند و هم می تواند بر حسب جنس، رنگ و میزان سطحی که دارد، باعث دفع و انعکاس گرما در فصل تابستان شود و عکس همین عملکرد را در فصل زمستان برای جذب انرژی خورشیدی و گرم شدن ساختمان ها درمناطق سردسیری ایفا کند.
نمای آلومینیومی به عنوان عایق صوتی ایده آل می باشد و کاملا واضح است که نمای آلومینیومی نقش بسیار مهمی در کاهش ورود میزان آلودگی های صوتی و صداهای آزاردهنده محیط بیرون به فضای داخلی ساختمان های اداری و مسکونی و تجاری دارد که این مسئله در شهرهای پر جمعیت با آلودگی های بالای صوتی بیشتر نمود پیدا می کند. در ساخت و سازهای امروزی این عایق کاری صوتی با استفاده از نمای آلومینیومی و با به کارگیری شیشه های چند لایه که مابین آنها با گاز آرگون پرشده ، جهت روشنایی داخل ساختمان و ممانعت از ورود صدا به داخل رسیده است. علاوه بر شیشه و نمای آلومینیومی نماهای با جنس سنگ، بتن و آجر نیز عایق های خوبی از نظر صوتی هستند که در برابر شرایط نامساعد جوی و محیطی (زلزله، باد، باران اسیدی و رطوبت ، یخبندان، گازهای اسیدی موجود در هوای آلوده شهرهای بزرگ، پرتوهای مضر مثل اشعه ماورای بنفش، گرد و خاک ها و دوده های حاوی مواد شیمیایی و در نتیجه افزایش عمر مفید ساختمان به افزایش دوام و پایداری ساختمان ها کمک می کند.

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه